Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Brak

  French Press BARIST 1000 ml

  64,99 

  French Press BARIST 1000 ml – elegancki i nowoczesny zaparzacz do kawy, wykonany z wysokiej jakości szkła borokrzemowego i stali nierdzewnej. Dzięki stalowemu sitku zapewnia czysty i klarowny napar. Pomieści do 1000 ml kawy, co wystarczy na kilka filiżanek kawy. Łatwy w obsłudze – wystarczy umieścić kawę i wodę, a następnie przycisnąć tłok. Doskonały wybór dla kawoszy ceniących sobie intensywny smak i aromat świeżo zaparzonej kawy oraz stylowy element wyposażenia kuchni.

 • French Press RAFAELLA 1000 ml

  54,99 

  French Press RAFAELLA – wygodny i elegancki czajnik do parzenia kawy z wysokiej jakości szkła borokrzemowego. Dzięki specjalnemu mechanizmowi oddzielającemu fusy od kawy, zapewnia intensywny smak i aromatyczny napój. Doskonały wybór dla miłośników kawy, którzy cenią sobie wygodę i estetykę. Pojemność 1000 ml.

 • French Press RAFAELLA 600 ml

  44,99 

  French Press RAFAELLA – wygodny i elegancki czajnik do parzenia kawy z wysokiej jakości szkła borokrzemowego. Dzięki specjalnemu mechanizmowi oddzielającemu fusy od kawy, zapewnia intensywny smak i aromatyczny napój. Doskonały wybór dla miłośników kawy, którzy cenią sobie wygodę i estetykę. Pojemność 600 ml.

 • French Press RAFAELLA 350 ml

  39,99 

  French Press RAFAELLA – wygodny i elegancki czajnik do parzenia kawy z wysokiej jakości szkła borokrzemowego. Dzięki specjalnemu mechanizmowi oddzielającemu fusy od kawy, zapewnia intensywny smak i aromatyczny napój. Doskonały wybór dla miłośników kawy, którzy cenią sobie wygodę i estetykę. Pojemność 350 ml.